Úvod > Obec > Aktuality > Pozvání - Oslava 60. výročí založení svazu zahrádkářů ve Srubech

Pozvání - Oslava 60. výročí založení svazu zahrádkářů ve Srubech

Datum konání:
18.5.2024

Zahrádkáři Sruby srdečně zvou na oslavy 60. výročí založení svazu zahrádkářů, které se budou konat dne 18. května 2024 od 9 hodin v areálu moštárny.

Můžete se těšit na Výstavu - Sruby v historické fotografii (historie ČZS, obec v minulosti, vzpomínky na školu, dobové dekorace), kulturní vystoupení saxofonového kvarteta SAXQ, dětí ze ZŠ a mažoretek Choceň, taneční country soubor ALABAMA s ukázkou tanců. K poslechu i tanci zahrají Tři hluchá ucha ve stylu country.

Tradičně nebude chybět prodej letniček, trvalek, skalniček. Na své si přijdou i milovníci grilovaného masa, langošů a domácího cukroví. Pro děti zajištěn oblíbený skákací hrad.

Přijďte prožít příjemný den a spolu se zahrádkáři zavzpomínat na staré časy, na počátky a zakladatele svazu zahrádkářů u nás ve Srubech.

ČZS_Pozvánka na výstavu.pdf