Úvod > Obec > Aktuality > Zpráva pro občany, kterým nechodí informativní zprávy z obce.

Zpráva pro občany, kterým nechodí informativní zprávy z obce.

V loňském roce přešla obec Sruby na nový systém zveřejňování informací pomocí chytré komunikační sítě MUNIPOLIS.

Cílem bylo zajistit vyšší komfort občanům rozšířením dostupných informačních cest za finančně příznivějších podmínek, než tomu bylo dříve.

Hlavní prioritou však zůstává, aby všichni občané byli informováni a aby nově zaváděným systémem nedošlo k přerušení obecní komunikace mezi občany a obcí / obecním úřadem.

Tímto chceme oslovit všechny naše občany, kteří nedostávají zprávy z obce, aby buď telefonicky nebo osobně kontaktovali obecní úřad ve Srubech, kde jim s nastavením doručování informačních zpráv pomůžeme.