image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Upozornění - Od 8.-12. července 2024 probíhá v naší obci přívesnický tábor

Upozornění - Od 8.-12. července 2024 probíhá v naší obci přívesnický táborDatum konání:
8.7.2024

Dnes 8. 7. 2024 startuje v naší obci druhý ročník Přívesnického tábora. Účastní se ho všech 37 přihlášených dětí. Byť byl zájem vyšší a přihlášek se sešlo víc, tento počet je limitní. Zázemí má tábor v místní sokolovně a přilehlém hřišti. Ráno zejména kluci využívají sál sokolovny, kde hrají míčové hry a holky vítají zázemí vnitřních i venkovních prostor u stolků pro kreativní tvorbu. Dnes byly hitem náramky na ruku - to vše, než se všichni ráno sejdou. Poté děti tráví většinu času na hřišti,  kde se dopoledne odehrávají soutěže, hry a týmové souboje doprovázené velkým pokřikem fandících spoluhráčů z týmu. V červencovém turnusu chodí děti na oběd do školní jídelny, která je prvních 14 dní prázdnin v provozu, čehož rádi využíváme. Odpoledne se program i místo, kde se tráví čas, odvíjí podle počasí. Celý den probíhají strategické týmové hry v okolí obce -sportoviště u školy, v blízkém lese, na hřišti, kde letos v případě velkého horka lze využít i bazén, který nám zapůjčili sokolové.

První den se vytvořilo 5 týmů, z čehož každý tým si vytvořil svoji vlajku. Všechny vlajky jsou opravu nádherné! Věříme, že nám počasí bude přát a děti si užijí aktivní týden plný skvělé zábavy!

2.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg